HOYA VISION

Enerjisini inovasyon ve gelişim tutkusundan alan Hoya Vision sınırlarını sürekli olarak daha ileri taşır. Geniş kapsamlı araştırmalar ve en ileri teknolojilerden yararlanarak, hem göz bakım uzmanları hem de gözlük kullanıcıları için kişiye özel olarak tasarlanmış deneyimler sunar. İster göz bakım uzmanı ister bir gözlük kullanıcısı olun, bizim için önemli olan şey; en iyi hizmetleri ve ürünleri sağlayabilmek için süreçlerimiz ve ürünlerimizi sürekli olarak geliştirmektir. Hayatı gerçekten daha iyi görebilmenizi sağlayan ürünler ve hizmetler. Hoya sizlere özgürce seçim şansı sunar.

Hassas cam teknolojisi

Cam üretimi hassas bir süreçtir. Büyük oranda, üreticinin teknolojik bilgi ve becerisine dayalıdır. En küçük bir hata bile kullanıcının görme kalitesinde büyük bir etkiye sahip olabilir. Cam teknolojimizi, en yüksek kaliteye sahip ürünleri sattıklarından emin olmak isteyen göz sağlığı uzmanları ve daima net, konforlu bir görüşe sahip olmak isteyen gözlük kullanıcıları için geliştiriyoruz.

Kişiye özel cam seçenekleri

Tüm camlarımız, FreeForm yüzey işleme teknolojisi ile üretilir. FreeForm cam teknolojisinin en önemli avantajı, cam yüzeyini bir çok bağımsız nokta olarak değerlendirebilmektir. Bu noktaların her biri, piksel düzeyinde birden çok açıda kesilebilir ve bahsedilen hassasiyet sayesinde her camı her reçeteye göre en uygun hâle getirilebilir. Cam hesaplamasına; çerçeve, yüze oturma ve takma parametrelerini dahil etmek bile mümkündür. Sonuç olarak, ortaya her seferinde son derece kişiselleştirilmiş bir cam çıkar.

Herkes için optik mükemmellik

Cam teknolojisindeki başarılarımız, her cam tasarımında emsalsiz entegre göz performansını garanti eder. Görsel dengesizlikten kaynaklanan görme bozukluklarına sahip, geniş bir gözlük kullanıcısı grubuna hitap ediyoruz. Ayrıca, cam teknolojimiz kolayca odaklanabilmenize ve günümüzün dinamik, dijital dünyasında da rahat ve dengeli bir görüş elde etmenize imkân tanır.