RODENSTOCK

Impression Mono Dünyanın ilk kişiye özel tek odaklı camı

Tek odaklı camda en iyi performans Kişiye özel parametreler ile en net görüş En doğru dioptri ve en iyi tasarım PD, Pantoskopik açı, Çerçeve eğim açısı ve Verteks Mesafesi hesaplanarak; arkayüzey işlemeli Pantoskopik açı artışlarındaki retina fokuslamalarında en iyi sonuç. Her alanda flu olmayan konforlu görüş.

Impression FreeSign Dünyanın en çok kişiselleştirilen camı

Dizaynı Değiştirilebilir : Günlük hayatta kullanılan alanların tesbiti ile elde edilen değerler sayesinde, kullanıcının istediği alanda (uzak, orta, yakın) daha fazla görüş alanı elde edebilme imkanı verir… Estetik Kazanç: Her türlü çerçeveye (yüksek bombeli) uygulayabilme imkânı verir. Yüksek numaralarda dahi en ince camı en yüksek konforda sunar. Progressive camda tek odaklı konforu: Eşsiz üretim teknikleri sayesinde size en geniş görüntü alanları sunar.

ColorMatic 1.54

Koruma : 400nm’ye kadar maksimum koruma sağlar Renk : Kahve, Füme, Yeşil renk tonları içeride %8, UV yoğunluğu yüksek olan yerlerde %85 oranındadır. Hız : UV oranı değişimlerinde hızlı uyum sağlar, anında açılıp koyulaşabilir.

Progressive SI

Avrupa Standarlarına uygun İlk kullanıcılar için kolay adaptasyon Sert geçişli, geniş kanal yapısına sahip Kolay uyum yapısı sayesinde kısa alışma süreci

Progressive ClassicLife

Avrupa Standarlarına uygun Rodenstock ürünleri arasında en iyi fiyat kalite oranına sahip Kullanışlı geniş ürün yelpazesi sayesinde her reçeteye uygun.